
Zomerconcert 2015
Zaterdag 20 juni 2015, Jacobikerk, Utrecht, Aanvang 20u15
Zondag 28 juni 2015, Dominicuskerk, Amsterdam, Aanvang 15u00

Prijzen
Jacobikerk
Dominicuskerk
Kaartverkoop
Kaarten zijn verkrijgbaar in de voorverkoop via onze website en aan de deur. Kaarten zijn in de voorverkoop direct en met korting te verkrijgen via de orkestleden.
Dirigent Jacob Slagter
Solist Jan-Christiaan Oortwijn
Die Moldau - Friedrich Smetena
Meditation from "Thais" - Jules Massenet
Slavische mars - Pjotr Iljitsj Tsjaikovski
Danse Macabre - Camille Saint-Saëns
Bolero - Maurice Ravel
Programma
In de voorverkoop
€16 / €13,50 (CJP/65+)
€18,50 / €16 (CJP)
+ €1,49 per transactie
Aan de kassa
€17,50 / €15,00 (CJP/65+)
€20 / €17,50 (CJP)
Een lekker zomers concert met frisse klanken en soepele melodieën. Een programma over warme gedichten en over liefde, over kameraadschap en over dansen. Het concert wordt gegeven door een uitgebreid orkest met naast de normale bezetting van ons orkest onder andere saxofoon, harp, xylofoon en esklarinet.
Het orkest wordt gedirigeerd door Jacob Slagter die met dit programma zijn 2e jaar als dirigent van Het Orkest in gaat. Slagter speelde ruim 25 jaar in het Koninklijk Concertgebouworkest en legde zich daarna toe op het dirigeren. Hij dirigeerde onder andere Holland Symfonia, het Gelders Orkest en het Noord Nederlands Orkest.

Die Moldau - Smetena
(Berlin Philharmonic - Bernstein)
Slavische Mars - Tsjaikovski
(LSO - Rozhdestvensky)
Bolero - Ravel
(Koninklijke Concertgebouw Orkest)